Kuchnia nasza polska startuje

01:17

olsztynek8_bl
Dzień dobry :-)

Cieszę się bardzo, że znaleźliście chwilę, by tu zajrzeć i mam nadzieję, że będziecie się tu dobrze czuć :-)

Jestem Monika, z częścią z Was znamy się już z mojego pierwszego bloga Stoliczku, nakryj się!, a z pozostałymi witam się bardzo serdecznie.  Kuchnia nasza polska to mój nowy projekt blogowy, będę tu pisać, jak sama nazwa strony wskazuje, tylko o kuchni polskiej, za to we wszelkich jej odsłonach - o kuchni domowej, codziennej, świątecznej, regionalnej, wiejskiej, miejskiej, stołówkowej i barowej, przedszkolnej i tej wykwintniejszej też. O tym, czego chcieliby się nauczyć początkujący domowi kucharze, o tym, czego chcieliby się dowiedzieć wszyscy zainteresowani polską kuchnią i o tym czego w Polsce chcieliby skosztować obcokrajowcy. Będą więc przepisy, będą zdjęcia, będzie kilka słów o każdej potrawie, o typowych składnikach i produktach regionalnych, co jakiś czas mam nadzieję też wrzucić co nieco o książkach z kuchnią polską związanych.  Jeśli chcielibyście przeczytać tu o czymś konkretnym, macie uwagi dotyczące funkcjonowania bloga, czy jakiekolwiek pytania/pomysły śmiało piszcie na adres, który znajdziecie w zakładce KONTAKT, w dowolnym komentarzu bądź na profilu facebookowym.

Zapraszam do czytania i do dyskusji o przepisach, składnikach do dzielenia się odczuciami, wspomnieniami i do gotowania oczywiście :-)

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Monia , jak fajnie! :)
  Oczywiście będę tutaj częstym gościem :)
  Pozdrowionka i powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Madzia, dzięki :-) cieszę się bardzo i zapraszam jak najczęściej :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Monia, jak Ty tu ładnie masz, a projekt choć prosty, to czuję, że taki na bogato :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania!

Wyszukiwarki przepisów

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów blogi kulinarne
zBLOGowani.pl

Przeczytaj

Przepisy, które podaję to przepisy kuchni tradycyjnej, nie są mojego autorstwa. Śmiało korzystaj, gotuj, podawaj dalej, nie musisz wspominać, że znalazłeś je u mnie, choć będzie mi miło, jeśli to zrobisz.
Wszystkie zdjęcia i teksty natomiast są moje i jeśli chcesz je wykorzystać, po prostu zapytaj :-)
monika@kuchnianaszapolska.pl

Źródełko